Гість [Вхід] [Реєстрація]
  Українська Українська
Головна Галицька ЦБС Послуги Бібліотека Галич Віртуальні виставки Заходи Фотогалерея Клуби
Головна Новини
Новини
Будьмо знайомі
Контакти
Зворотній зв'язок
Ми співпрацюємо
Бібліотечні видання
Конкурси та акції
Проекти
Назад Назад

"Українське фентезі Дари Корній"

20 вересня виповнилося 50 років львівській письменниці Дарі Корній (справжнє ім’я Мирослава Іванівна Замойська).

Дара Корній народилася в с. Секунь Старовижівського р-ну, Волинської області. Середню школу закінчила в с. Княже на Львівщині. Після школи майбутня письменниця вступила до Української академії друку (м. Львів), на журналістсько-редакторське відділення. На даний час Дара Корній постійно проживає у Львові і працює в Львівській національній академії мистецтв.

Свою письменницьку кар'єру Дара Корній починала з текстів для дитячих і підліткових журналів «Ангелятко», «Ангеляткова наука», «Крилаті», «Однокласник». У 2010 році у видавництві «Клуб сімейного дозвілля» була опублікована її перша книга. Дебютний роман авторки «Гонихмарник» був написаний у жанрі міського фентезі та удостоєний премії «Коронація слова», а також отримав ряд інших книжкових нагород. Через рік вийшов другий її роман - «Тому, що ти є», а ще через рік – третя робота «Зворотній бік світла». Обидва романи також написані в жанрі міського фентезі та були удостоєні «Вибору видавців» на конкурсі «Коронація слова» у 2011 і 2012 роках.

Натхненням для написання власних творів авторка називає свою дочку, яка читала закордонне фентезі, а Дара, що цікавиться українською міфологією, віруваннями і народними казками розуміла, що можна написати не менш захопливе фентезі засноване на нашому матеріалі.

На сьогоднішній день Дара Корній є автором майже двох десятків книг. З 2013 року, практично щорічно, письменниця випускає по дві книги на рік: «Зірка для тебе» і «Зворотний бік темряви» у 2013 році; «Зозулята зими» і «Щоденник мавки» в 2014; «Крила кольору хмар» і «Петрусь-химородник» у 2015; «Зворотний бік сутіні» і «Зворотний бік світів» в 2016; «Місячне насіння» і «Чарівні істоти українського міфу. Духи природи» у 2017; «Сузір'я Дів» в 2018 і «Місяцівна» в 2019.

З нагоди цієї ювілейної дати в Галицькій ЦБ відбулося засідання літературної вітальні «Джерело» під назвою «Українське фентезі Дари Корній» за творами письменниці.


 

 
 
Головна | Галицька ЦБС | Послуги | Бібліотека | Галич | Віртуальні виставки | Заходи | Фотогалерея | Клуби
© 2011 Галицька Центральна Районна Бібліотека
Розробка сайту ТРК РАІ