Гість [Вхід] [Реєстрація]
  Українська Українська
Головна Галицька ЦБС Послуги Бібліотека Галич Віртуальні виставки Заходи Фотогалерея Клуби
Головна Новини
Новини
Будьмо знайомі
Контакти
Зворотній зв'язок
Ми співпрацюємо
Бібліотечні видання
Конкурси та акції
Проекти
« Вчимося толерантності»

Останнім часом все частіше ми вживаємо у своєму лексиконі слово  «толерантність». Для нашої свідомості поняття «толерантність» незвичне. Нам ближче  слово – «терпимість». Толерантність  – в перекладі з латинської мови -  терпіння, прийняття іншої людини такою, якою вона є, зі всіма її достоїнствами і недоліками. 

Дата публікації: 23.10.2014 | Кількість переглядів: 17932 | Детальніше...
"Книга написана серцем"

Ходить горе лугом, лугом,

Оре душу гострим плугом,

Крає на дві половини

Чужі долі, чужі днини…

   «… се є історії, які важко придумати… А ще важче ними знехтувати, - так характеризує книгу бувальщин Оксани Кузів « Адамцьо… Вінець Божого творива»  літературний критик, голова Івано-Франківської організації НСПУ Євген Баран.   

Дата публікації: 09.10.2014 | Кількість переглядів: 17820 | Детальніше...
Всеукраїнський день бібліотек

30 вересня в Україні відзначався Всеукраїнський день бібліотек. З нагоди цієї дати вся бібліотечна спільнота району зібралася у Народному домі м. Галича для підбиття підсумків роботи. З вітальним словом до присутніх звернулися начальник відділу культури Галицької РДА п. Марія Іваськів та директор Галицької ЦБС  п. Л. Сєдова. 

Дата публікації: 02.10.2014 | Кількість переглядів: 17739 | Детальніше...
Міні-конкурс «Відгадай вірш».

                       
9 березня цього року виповнилося 200 років від дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

Тарас  Шевченко… Геній, мислитель, Пророк. Людина незвичайної долі і незвичайного таланту, що здобула світову славу. Увібравши в себе душу народу, він підніс його духовну велич і красу на найвищу височінь. Возвеличив Україну, возвеличив весь український народ. І сьогодні , як і завжди ,ми українці, торкаємося серцем Шевченківських творів, проймаємося їхнім духом. 

Дата публікації: 01.10.2014 | Кількість переглядів: 17690 | Детальніше...
«І говорило полотно про його муки, про його будні і його свята» (Тарас Шевченко - художник)

2014 р. проголошено в Україні роком геніального поета, прозаїка, драматурга, художника і мислителя Тараса Григоровича Шевченка, якому в березні цього року виповнилося 200 років від дня народження.

200 років… Здається це такий великий проміжок часу. Давно згасла свічка Тарасового життя, але залишилося його слово, яке не має обмежень у просторі і часі, бо воно злітає все вище і вище до вершин духу генія, залишилася унікальна мистецька спадщина Великого Кобзаря.

Дата публікації: 24.09.2014 | Кількість переглядів: 18053 | Детальніше...
«Він жив для добра і любові»

10 вересня виповнилось 120 років від дня народження видатного українського письменника , кіносценариста, кінорежисера, художника, мислителя, громадського діяча Олександра Петровича Довженка.

З нагоди цієї дати 10 вересня у читальній залі Галицької ЦБ відбувся літературний вечір-портрет «Він жив для добра і любові» за участю директора Галицької ЦБ  Л. Сєдової та працівників центральної бібліотеки.

Йому судилася  доля незвичайна. Син неписьменного селянина, який ралом орав убогу ниву, він піднявся до вершин світового мистецтва. Творча спадщина О. Довженка  - багатогранна. Він – всесвітньовідомий кінорежисер-новатор, чиї твори шукання вказали світовому кіномистецтву нові шляхи естетичного освоєння дійсності. Він – сценарист, який створив новий літературний жанр – кіноповість. Він – письменник, оригінальний, самобутній, майстер слова пристрасного, полум'яного, насиченого народною мудрістю. А ще художник, і це займає неабияке місце в його життєвій біографії і творчій діяльності. І вчитель, вихователь: в юності – шкільний, в зрілому віці – нового поповнення кінодіячів. А ще державний і громадський діяч – неспокійний і небайдужий.

Дата публікації: 12.09.2014 | Кількість переглядів: 16870 | Детальніше...
«Художній дивосвіт Павла Загребельного»

« Велетенськими верховинами підносяться над нами великі майстри. Ти - всього лиш підмайстер. Пам’ятай про це всякчас, проте не бентежся цим, а роби свою справу якомога краще і талановитіше. І ось тут можна повторити таке просте і водночас таке містке і потрібне слово: « Працюй!» Служачи – працюй і працюючи – служи! Кому? Звичайно, істині. Народові своєму служи! Працюй на ниві рідної літератури» - ці пророчі слова належать нашому сучаснику, видатному українському письменнику ХХ століття, майстру історичної прози Павлу Архиповичу Загребельному, 90-річчя якого ми відзначали 25 серпня цього року.

Дата публікації: 02.09.2014 | Кількість переглядів: 17566 | Детальніше...
Літературно-музична композиція «Україно моя, мій щасливий барвінковий краю..."

Незалежність – символ і найдорожчий скарб української нації. 24 серпня 1991 року конституційною більшістю Верховної Ради  було ухвалено Акт проголошення незалежності України. Вперше у вітчизняній історії право на свою незалежність було здобуто без війн і кровопролиття. Поява на політичній карті світу вільної і самостійної України стало однією з визначних подій всесвітньої історії другої половини ХХ століття, закономірним результатом прагнення нашого народу бути господарем у власному домі. Сьогодні це вже віха в історії, знаменна риса нашої держави, вимріяної і вистражданої протягом віків усіма поколіннями українського народу... 

Дата публікації: 22.08.2014 | Кількість переглядів: 17445 | Детальніше...
Пилип’юком В.В. автор фотоальбому «Невідомий Галич. Галицький національний природний парк»

7 червня 2014 року в читальній залі Галицької центральної бібліотеки відбулася зустріч працівників бібліотек ЦБС з президентом видавничого підприємства «Світло й Тінь»,  лауреатом Національної премії України ім.                     Т.Шевченка, заслуженим діячем мистецтв України,  почесним доктором Української академії друкарства, професором Львівської національної  академії мистецтв В.В. Пилип’юком – автором фотоальбому «Невідомий Галич. Галицький національний природний парк».

Під час зустрічі В. Пилип’юк відмітив, що це вже другий його альбом про Галич. Перший, «Древній Галич», вийшов друком в 1998 році.  «Працюючи над ним я детально вивчив  славне минуле князів Галицьких,  а у другому я увічнив багатий природний світ землі Галицької».

Дата публікації: 11.08.2014 | Кількість переглядів: 16960 | Детальніше...
Українські січові стрільці – галицькі лицарі волі.

… Стугоніла земля. Вогняні блискавиці шматували небокрай. Дикий шал Першої світової війни котився збуреною Європою. У тій круговерті життя і смерті кривавими буквами записували в історію боротьби за волю України вояки легіону Українських січових стрільців, які долею покликані були «здіймати терновий вінок з голови Батьківщини». Вони – українські вояки – стали  великомучениками на нелюдськи жорстокому шляху у великій борні, щоб звільнити Україну з московських кайдан.

Дата публікації: 11.08.2014 | Кількість переглядів: 16841 | Детальніше...
[ 1 ][ 2 ][ 3 ][ 4 ][ 5 ][ 6 ][ 7 ][ 8 ][ 9 ][ 10 ][ 11 ][ 12 ][ 13 ][ 14 ][ 15 ][ 16 ][ 17 ][ 18 ][ 19 ][ 20 ][ 21 ][ 22 ][ 23 ][ 24 ][ 25 ][ 26 ][ 27 ][ 28 ][ 29 ][ 30 ][ 31 ][ 32 ][ 33 ][ 34 ][ 35 ][ 36 ][ 37 ][ 38 ][ 39 ][ 40 ][ 41 ][ 42 ][ 43 ][ 44 ][ 45 ][ 46 ][ 47 ][ 48 ][ 49 ][ 50 ][ 51 ][ 52 ][ 53 ][ 54 ][ 55 ][ 56 ][ 57 ][ 58 ][ 59 ][ 60 ][ 61 ][ 62 ][ 63 ]
 
Головна | Галицька ЦБС | Послуги | Бібліотека | Галич | Віртуальні виставки | Заходи | Фотогалерея | Клуби
© 2011 Галицька Центральна Районна Бібліотека
Розробка сайту ТРК РАІ