Гість [Вхід] [Реєстрація]
  Українська Українська
Головна Галицька ЦБС Послуги Бібліотека Галич Віртуальні виставки Заходи Фотогалерея Клуби
Головна Новини
Новини
Будьмо знайомі
Контакти
Зворотній зв'язок
Ми співпрацюємо
Бібліотечні видання
Конкурси та акції
Проекти
Назад Назад

Велика дата - день народження Пророка

      Під акомпанемент бандури у Національному заповіднику «Давній Галич» пройшло відкриття оригінальної виставки, присвяченої 202-ій річниці від дні народження Тараса Шевченка. Її презентували у день народження поета. В організації виставки взяли участь відділ фондів Національного заповідника, працівники Галицької ЦРБС та історико-етнографічного Музей «Берегиня» з м. Бурштин. У ній представлені видання Шевченкових творів різних років, вишиті рушники та обкладинки творів Кобзаря. Окрему частину експозиції становлять книги (своєрідна Шевченкіана) із колекції відомого громадського діяча, уродженця с. Різдвяни Галицького району Пантелеймона Краківського, привезеної із Бурштина. 
     Вступне слово на святі виголосив Ярослав Поташник, завідувач науково-освітнього відділу установи. Далі до вступів були запрошені Іванна Сорочинська, директор Галицької ЦРБС та Маріанна Бацвін, кандидат історичних наук, яка розповіла про рушник у творах українських поетів та зокрема Т.Шевченка. Окрасою заходу став виступ юної галичанки Уляни Снімщикової, яка декламувала поезії Кобзаря та дует бандуристок у складі викладача Галицької дитячої музичної школи Ольги Ткачівської та її учениці Лілії Глушко. Вони виконали кілька пісень на вірші поета.
    Заступник директора Національного заповідника «Давній Галич» Семен Побуцький запросив усіх оглянути виставку і висловив сподівання, що у ці Шевченківські дні, і не тільки, її матимуть змогу оглянути якомога більше галичан. Адже Шевченко – це не тільки Поет, якого ми вивчаємо у школі, не тільки Пророк, за чиїми настановами ми живемо, Шевченко – це джерело, з котрого ми черпаємо натхнення для майбутнього.

Іван ДРАБЧУК

 
 
Головна | Галицька ЦБС | Послуги | Бібліотека | Галич | Віртуальні виставки | Заходи | Фотогалерея | Клуби
© 2011 Галицька Центральна Районна Бібліотека
Розробка сайту ТРК РАІ