Гість [Вхід] [Реєстрація]
  Українська Українська
Головна Галицька ЦБС Послуги Бібліотека Галич Віртуальні виставки Заходи Фотогалерея Клуби
Головна Новини
Новини
Будьмо знайомі
Контакти
Зворотній зв'язок
Ми співпрацюємо
Бібліотечні видання
Конкурси та акції
Проекти
Назад Назад

«Будівничий української нації».

29 вересня виповнилося 150-років від дня народження   М. Грушевського.

«Грушевський сполучає в собі дві гігантські творчі постаті: найбільший дослідник тисячолітньої історії України, і найбільший творець живої історії – великого відродження України 20 століття».

На багатовіковому шляху до своєї незалежності український народ подарував світові багато видатних мислителів, які генієм свого розуму, невсипущою працею на культурній, громадській і політичній ниві втілювали у життя мрії і прагнення багатьох поколінь українців. Серед них почесне місце належить Михайлу Грушевському.

Михайло Сергійович Грушевський – видатний вчений світового рівня, один із лідерів українського національного руху, невтомний дослідник історії та культури українського народу. Михайло Грушевський у своїх наукових працях на величезному масиві документальних джерел найґрунтовніше описав тисячолітню історію України. Творча спадщина Михайла Грушевського налічує не лише близько двох тисяч публіцистичних і наукових праць з історії України, її літератури і культури, але також і численну архівну, і, зокрема,епістолярну спадщину, що є багатющою скарбницею думок і практичного досвіду з різних питань розбудови української держави.

З нагоди ювілею видатного українця працівники Галицької ЦБ зробили викладку літератури на тему «Будівничий української нації». Де відвідувачі нашої книгозбірні могли ознайомитися з життям та діяльністю цієї видатної постаті. А також мали змогу взяти участь у Всеукраїнському опитуванні «Михайло Грушевський – український історик європейського значення».
До ювілею М. Грушевському бібліографом Галицької ЦБ  О. Мединською було підготовлено та видано пам’ятку користувачу «В його серці жила Україна».

 
 
Головна | Галицька ЦБС | Послуги | Бібліотека | Галич | Віртуальні виставки | Заходи | Фотогалерея | Клуби
© 2011 Галицька Центральна Районна Бібліотека
Розробка сайту ТРК РАІ