Гість [Вхід] [Реєстрація]
  Українська Українська
Головна Галицька ЦБС Послуги Бібліотека Галич Віртуальні виставки Заходи Фотогалерея Клуби
Головна Новини
Новини
Будьмо знайомі
Контакти
Зворотній зв'язок
Ми співпрацюємо
Бібліотечні видання
Конкурси та акції
Проекти
Назад Назад

Посвята в читачі « Книга - гарна чарівниця, відкриває таємниці»

                                                                                                    Увага ! Увага ! Мерщій  всі на свято!                            Вперше до нас завітали малята.

У королівство прекрасне , чудове    

Де книги живуть , старенькі і нові .

 Де книги живуть, товсті і малі.

Вперше в Галицьку  районну   дитячу  бібліотеку завітали на  світле і незабутнє свято – посвяту в читачі "Книга - гарна чарівниця, відкриває таємниці"  учні перших класів Галицької   ЗОШ І-ІІІ ст.  № 1 (класні  керівники   1 "А" - Ісарик Г. І., 1 "Б"  -  Онуфрик        С. Р., 1 "В" - Бєлова Л. Б.)

Перше знайомство  з книгою для вас відбулося в ранньому дитинстві, коли батьки читали вам вірші, казочки, оповідання.  Першою  книгою, яку ви самі навчилися читати- став  Букварик - найважливіша книга з усіх  книг на світі.  Сьогодні  ви отримаєте свою  першу бібліотечну книжку. Вірші про книгу на святі читали   Олександр Томин , Аліна Кіцера, Юлія Доскоч .

У гості до дітей завітали герої : хлопчик, який не любив читати , у  ролі виступив  учень 3-Б кл. – Підвербицький Олег, а також казкова героїня Попелюшка, у ролі виступила учениця 3-Б кл.   Єфремова І. Разом з казковою героїнею діти здійснили подорож у світ казок   прийнявши   активну  участь  у  проведені  «Казкової  вікторини»,  конкурсу       «Загадкова  яблунька».

Щоб бути справжніми читачами, треба не тільки  вміти читати, а й  знати правила користування книгою, з якими першокласників ознайомила бібліотекар відділу обслуговування 1-4 кл. Воробчак Г. Є. Потім  усі дали урочисту обіцянку  любити, шанувати і поважати книгу. Кожен уже читач отримав  із  рук бібліотекарів свою першу  бібліотечну книжечку.

Читайте! Хай не буде у вас  жодного дня, щоб ви не прочитали бодай однієї сторінки нової книги, вони навчать вас бути чемними, добрими, ввічливими. Хай книги входять у ваш дім. Шануйте і бережіть їх. І тоді весь  розум, мудрість і людська доброта перейдуть до вас через книги – з такими словами звернулась до юних читачів заступник  директора по роботі з дітьми Галицької ЦБС  Гусак Т. М.

 
 
Головна | Галицька ЦБС | Послуги | Бібліотека | Галич | Віртуальні виставки | Заходи | Фотогалерея | Клуби
© 2011 Галицька Центральна Районна Бібліотека
Розробка сайту ТРК РАІ