Гість [Вхід] [Реєстрація]
  Українська Українська
Головна Галицька ЦБС Послуги Бібліотека Галич Віртуальні виставки Заходи Фотогалерея Клуби
Головна Новини
Новини
Будьмо знайомі
Контакти
Зворотній зв'язок
Ми співпрацюємо
Бібліотечні видання
Конкурси та акції
Проекти
Назад Назад

Вечір-реквієм «Чорнобиль!... Його забуть не дозволя майбутнє»

«Чорнобильський вітер по душах мете,

Чорнобильський пил на роки опадає.

Годинник життя безупинно іде.

Лиш пам'ять, лиш пам'ять про все пам’ятає»

О. Матушек

26 квітня виповнився 31 рік з моменту аварії на Чорнобильській АЕС. Серед усіх трагедій, які пережило людство, чорнобильська катастрофа не має аналогів за масштабами рукотворного забруднення екологічної сфери, негативного впливу на здоров΄я, психіку людей, їх соціальні, економічні і побутові умови життя.

З нагоди цієї трагічної дати в читальному залі Галицької ЦБ було проведено вечір-реквієм «Чорнобиль!... Його забуть не дозволя майбутнє». Ведучі заходу Лідія Мацькевич (бібліотекр-комп΄ютерник) та Наталія Сєдова (бібліотекар відділу обслуговування кафедри «Юнацтво») вкотре згадали про ті трагічні події, що відгукнулися болем у серцях мільйонів людей, схвилювали міжнародну спільноту, вшанували усіх тих, хто був поруч з бідою, хто першим, ризикуючи життям, кинувся до палаючого реактора, хто брав безпосередню участь у ліквідації аварії та будівництві захисної споруди-саркофага, а також наголосили на тому, що Чорнобильська трагедія – це жорстоке і, мабуть, останнє попередження людству про те, що час розкидати каміння вже минув і настав час його збирати.

Впродовж заходу вірші читали учениці ГЗОШ №1 Віталія Криса, Христина Гнатюк та учениці Галицької гімназії Юлія Тернінчук, Олена Трач, Діана Змисла. Супроводжувався захід слайд-презентацією, яку підготувала Зоряна Кіндрат – зав.  відділом інформаційних технологій Галицької ЦБ.

Також присутні мали змогу ознайомитись з книжковою виставкою під назвою «Чорнобиль : трагедія, подвиг, пам'ять».

Завершився вечір хвилиною мовчання. 

Наталія Сєдова, 

бібліотекар  кафедри "Юнацтво"

 
 
Головна | Галицька ЦБС | Послуги | Бібліотека | Галич | Віртуальні виставки | Заходи | Фотогалерея | Клуби
© 2011 Галицька Центральна Районна Бібліотека
Розробка сайту ТРК РАІ