Гість [Вхід] [Реєстрація]
  Українська Українська
Головна Галицька ЦБС Послуги Бібліотека Галич Віртуальні виставки Заходи Фотогалерея Клуби
Головна Новини
Новини
Будьмо знайомі
Контакти
Зворотній зв'язок
Ми співпрацюємо
Бібліотечні видання
Конкурси та акції
Проекти
Назад Назад

Еко-круїз «Природний парк, заказник, заповідник – це моя земля»

Природа! З дитячих років ми звикли до її чарівної краси. Любимо бувати в лісі, полі. Дивимось на квіти, дерева. Радіємо спілкуванню з природою, милуємось її красою.

Людина – це частина природи. І саме природі ми  зобов′язані своїм існуванням, своєю досконалістю, своєю могутністю. Але, мабуть, не всі задумуємось над тим, що природа – це наша домівка.

По материнськи щедро наділила природа своїми  безцінними багатствами і красою українські землі. Та на жаль, на кожному кроці видно наслідки нашого бездушного, споживацького, зрештою варварського ставлення до неї.

Ось чому в нашій незалежній українській державі сьогодні гостро стоїть питання екологічного оздоровлення та охорони навколишнього середовища. Необхідно, щоб кожна людина, незалежно від віку, професії і посади пройнялась відповідальністю за долю природи.

В Галицьку районну дитячу бібліотеку завітали учні 7-А класу Галицької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, класний керівник Н.Г.Сегін на еко-круїз «Природний парк, заказник, заповідник – це моя земля», який входить до екологічного проекту «Збережи планету для майбутніх поколінь».

Діти помандрували заповідними територіями нашої України, дізнались, яка кількість заказників, ландшафтних парків, національних заповідників, ботанічних садів, зоологічних парків, пам′яток садово-паркового мистецтва входять до природно-заповідного фонду України, а також ознайомились більш детально про найвідоміші заповідники України : «Асканія Нова», Український державний степовий заповідник, Карпатський національний природний парк, Нікітський ботанічний сад, Чорноморський біосферний заповідник та інші. Діти активно відповідали на запитання вікторини « Чи знаєте ви рідну природу?» Також діти ознайомилися з книжковою виставкою «Збережи планету для майбутніх поколінь» підготовлену працівниками дитячої бібліотеки.

Любіть природу, оберігайте її і вона вам віддячить своєю неповторною красою.

Гусак Тетяна,

заступник директора по роботі з дітьми

 Галицької ЦБС.

 
 
Головна | Галицька ЦБС | Послуги | Бібліотека | Галич | Віртуальні виставки | Заходи | Фотогалерея | Клуби
© 2011 Галицька Центральна Районна Бібліотека
Розробка сайту ТРК РАІ