Гість [Вхід] [Реєстрація]
  Українська Українська
Головна Галицька ЦБС Послуги Бібліотека Галич Віртуальні виставки Заходи Фотогалерея Клуби
Головна Новини
Новини
Будьмо знайомі
Контакти
Зворотній зв'язок
Ми співпрацюємо
Бібліотечні видання
Конкурси та акції
Проекти
Назад Назад

Вечір пам’яті «Не гоїть рани біль Афганістану»

28 років тому, 15 лютого 1989 року, відійшла в історію десятилітня Афганська війна, закінчився відлік великих втрат людських життів. Але пам'ять про героїзм, мужність і силу духу наших співвітчизників, які пройшли через цю війну та з честю виконали свій військовий інтернаціональний обов’язок, залишиться назавжди.

Заходи з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав розпочалися в церкві Різдва м.Галича, де було відслужено панахиду за тими, хто віддав своє життя на чужій землі. Пізніше учасники бойових дій та представники влади поклали квіти до пам’ятного знака загиблим землякам.

Урочистості продовжилися в районному Народному домі. У фойє присутні, серед яких багато молоді, мали можливість переглянути тематичну виставку, на якій представлено уламки зброї,  використані боєприпаси, гільзи, привезені волонтерами із зонами АТО.

«Не гоїть рани біль Афганістану» - таку назву мав вечір пам’яті, підготовлений працівниками Галицької ЦБС, відділу культури та творчих колективів району.

Зі словами безмежної вдячності та гордості за українських воїнів звернулися до учасників бойових дій голова райдержадміністрації Микола Попович та голова районної ради Павло Андрусяк. Керівники району відзначили, що  в цей важкий для України час воїни-афганці демонструють активну громадську позицію в розбудові Української держави, захищаючи її свободу і незалежність, як на Майдані, так і в зоні бойових дій на Сході України.

Привітали колег і представники районної організації учасників АТО, які вручили  Михайлу Вітовському, керівнику Галицької РГО Української спілки ветеранів Афганістану, образ.

Закінчилися заходи спільним виконання Гімну України.

 
 
Головна | Галицька ЦБС | Послуги | Бібліотека | Галич | Віртуальні виставки | Заходи | Фотогалерея | Клуби
© 2011 Галицька Центральна Районна Бібліотека
Розробка сайту ТРК РАІ