Гість [Вхід] [Реєстрація]
  Українська Українська
Головна Галицька ЦБС Послуги Бібліотека Галич Віртуальні виставки Заходи Фотогалерея Клуби
Головна Новини
Новини
Будьмо знайомі
Контакти
Зворотній зв'язок
Ми співпрацюємо
Бібліотечні видання
Конкурси та акції
Проекти
Назад Назад

«Усе прийшло на білий світ, щоб жити, щоб дарувати радість і красу»

«Всіх природа не забула,

Всіх до себе пригорнула»

Час, коли турбота про довкілля була виключно сферою зелених рухів, давно минув.

Сьогодні стає все більш очевидним, що кожна людина є одночасно причиною та жертвою глобальної екологічної кризи.

Всі ми живемо у нашому єдиному спільному домі – Землі, і кожен з нас впливає на його стан своїм повсякденним життям, професійною діяльністю та проведенням дозвілля. Разом з тим, кожен наш вчинок проти природи за принципом бумеранга повертається до нас самих, наших дітей, друзів та знайомих, завдаючи шкоди здоров΄ю.  

На превеликий жаль, рідко хто замислюється над шкодою, якої щодня завдає довкіллю. Саме про це в Галицькій районній дитячій бібліотеці 3 березня 2017 року був проведений масовий захід на тему: «Усе прийшло на білий світ, щоб жити, щоб дарувати радість і красу», який був проведений з учнями Галицької ЗОШ №1 4-Б класом (класний керівник Нудна Г.М.).

Перед дітьми виступила бібліотекар «Природа не жалкує для нас своїх багатств, роздаючи щедро всі свої дари, щоб люди та інші живі істоти жили в гармонії, красі, мирі і злагоді :

А як же ми, люди, інколи поводимося з природою? Якщо ви хочете використати дари природи, спочатку поміркуйте, чи на добрі справи, чи просто так, щоб погратися і викинути. Вмійте спостерігати за природою, бачити в ній прекрасне, і тоді вам ваша душа не дозволить завдавати шкоди довкіллю, а навпаки, ви будете прагнути примножувати її красу , - зазначила вона в своєму виступі.

На завершення заходу діти активно відповідали на питання тест-гри, та ділилися з своїми однокласниками думками, про те, що кожен з них зробив, або ще зробить для збереження довкілля, щоб наша планета ще довго залишилася квітучою, зеленою з чистими прозорими водоймами.

Воробчак Г.Є.

бібліотекар Галицької ДБ

 
 
Головна | Галицька ЦБС | Послуги | Бібліотека | Галич | Віртуальні виставки | Заходи | Фотогалерея | Клуби
© 2011 Галицька Центральна Районна Бібліотека
Розробка сайту ТРК РАІ