Гість [Вхід] [Реєстрація]
  Українська Українська
Головна Галицька ЦБС Послуги Бібліотека Галич Віртуальні виставки Заходи Фотогалерея Клуби
Головна Новини
Новини
Будьмо знайомі
Контакти
Зворотній зв'язок
Ми співпрацюємо
Бібліотечні видання
Конкурси та акції
Проекти
Назад Назад

Зустріч з молодими письменницями

Поет наче той ткач, котрий з першого слова розпочинає ткати полотно з образів, оживляючи їх, вкладаючи частинку своєї душі. Дві письменниці-подруги об΄єднали ідеї та зусилля, щоб потішити поціновувачів поетичних рядків у спільному Всеукраїнському турі «Про БІЛЬше» з презентаціями, виданих 2016 року поетично-прозових збірок «Евтаназія» та «Рефлексія  знеболюючого». Це  Інга Хухра та Христина Сирова.

5 січня в переддень світлого празника Різдва Христового, галичани мали змогу зустрітися з авторками даних книг. Зустріч підготували і провели працівники Галицької ЦБ з ініціативи Надії Дембовської – в. о. голови громадської організації «Товариство Червоного Хреста» Галицького району.               

Захід розпочався поетично-хореографічною композицією «Про БІЛЬше» за участю НА драматичного колективу  с. Залуква (керівник І. Сорочинська), НА танцювального колективу естрадно-спортивного танцю «Модерн» (керівник Г. Леочко). Зустріч продовжилася теплою розмовою з авторами, які відповідали на запитання присутніх, а ще читали авторські твори.

До слова, Інга Хухра – поетеса, есеїстка, авторка книг «Дружба з перевагами», «Медова офіра», «Евтаназія», співорганізаторка благодійного творчого проекту «Паперове щастя» та засновниця мистецької спілки з однойменною назвою у м. Івано-Франківську. Крім того Інга є дизайнером, майстром в техніці фелтінгу – виготовляє красиві й теплі іграшки з вовни.

Христина Сирова – сучасна письменниця, поетеса, есеїстка, авторка книг «Біла ворона в чорному», «Рибний хребет», «Рефлексія знеболюючого» та «Бачу сни» в співавторстві з лідером гурту «Сни Дріади» - Тарасом Квітиком, громадська діячка, директор благодійного фонду «Хребет», який опікується людьми з особливими фізичними потребами.

По завершенні свята всіх присутніх привітали з Різдвом Христовим, побажали щастя, добра, достатку і миру у Новому році.    

 Іванна Сорочинська-Городецька

 директор Галицької ЦБС 

 
 
Головна | Галицька ЦБС | Послуги | Бібліотека | Галич | Віртуальні виставки | Заходи | Фотогалерея | Клуби
© 2011 Галицька Центральна Районна Бібліотека
Розробка сайту ТРК РАІ