Гість [Вхід] [Реєстрація]
  Українська Українська
Головна Галицька ЦБС Послуги Бібліотека Галич Віртуальні виставки Заходи Фотогалерея Клуби
Головна Новини
Новини
Будьмо знайомі
Контакти
Зворотній зв'язок
Ми співпрацюємо
Бібліотечні видання
Конкурси та акції
Проекти
Назад Назад

«Книжковий розмай Надії Гуменюк»

28 вересня в читальному залі Галицької ЦБ відбулося чергове засідання літературної вітальні «Джерело» за творами Надії Гуменюк -  письменниці з Волині.

Надія Павлівна Гуменюк – талановита українська поетеса, прозаїк, заслужений журналіст України, авторка понад трьох десятків книжок, лауреат багатьох літературних премій: ім. Лесі Українки, ім. родини Косачів, ім. Агатангела Кримського, ім. Олександра Олеся, «Благовіст», «Звук павутинки», та ін. Три романи письменниці стали переможцями Міжнародного конкурсу «Коронація слова» - «Янгол у сірому» (дипломант 2011р.), «Енна» (лауреат 2014р.) та «Вересові меди» (перша премія 2015р.).

Відкрила захід Марія Венгрин – завідувачка відділу обслуговування Галицької ЦБ.

Вона ознайомила присутніх з основними віхами життя і творчості Надії Гуменюк. Своїми враженнями про маленькі повісті про любов, які вийшли з друку під загальною назвою «Коханий волоцюга» поділилися Марія Сохан – активна користувачка нашої книгозбірні та Тетяна Гусак –заступник директора Галицької ЦБС по роботі з дітьми. Проблематику роману письменниці «Вересові меди» висвітлила Марія Костик –завідувачка історичного відділу Національного заповідника «Давній Галич». Про чудернацьке хитросплетіння людських доль на тлі історичних подій, які відбувалися на Поліссі в ХХ на початку ХХІст. та сюжетні колізії роману «Танець білої тополі» розповіла бібліотекар читального залу Галицької ЦБ Галина Петраш.

Засідання завершилось традиційним чаюванням.

                                 Наталія Сєдова ,

бібліотекар кафедри «Юнацтво» Галицької ЦБ

 
 
Головна | Галицька ЦБС | Послуги | Бібліотека | Галич | Віртуальні виставки | Заходи | Фотогалерея | Клуби
© 2011 Галицька Центральна Районна Бібліотека
Розробка сайту ТРК РАІ